چه کارهایی در توان ما است؟

محدوده خدمات ما

سایر خدمات ...
 • رفع تصرف عدوانی
 • ممانعت از حق
 • مزاحمت
 • تخلیه
 • مطالبه اجرت المثل تصرف
 • دستور فروش
 • تقسیم ترکه
 • اصل 49
 • اثبات مالکیت
 • تأیید بطلان عقد
 • ابطال سند
 • دستور تخلیه
 • مطالبه اجور معوقه
 • تعدیل اجاره بها
خلع ید

خلع ید

اعاده دادرسی حقوقی و کیفری
اعاده دادرسی، روش فوق‌العاده‌ای است که حتی پس از قطعیت حکم در جهت جلوگیری از تضییع حقوق معترض، پیش بینی شده و نتیجه آن، تجدید رسیدگی به موضوعی است که قبلاً مورد رسیدگی ماهوی قرار گرفته است. برای اطلاع درباره اعاده دادرسی حقوقی، اعاده دادرسی کیفری، پیگیری اعاده دادرسی حقوقی و کیفری و درخواست اعاده دادرسی، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اعاده دادرسی در امور مدنی
بر اساس ماده (432) قانون آیین دادرسی مدنی، اعاده دادرسی به اصلی و طاری تقسیم می‌شود.

الزام به ساخت ملک و ایفای تعهدات قراردادی

الزام به ساخت ملک و ایفای تعهدات قراردادی

معامله خرید و فروش ملک همراه وکیل متخصص دعاوی ملکی و وکالتنامه هر شخص حقیقی می تواند برای قرارداد خود بهترین وکیل دعاوی ملکی انتخاب نماید، توصیه کلی ما این است که تا جای ممکن با وکیل دعاوی ملکی مالک معامله انجام ندهید و سعی کنید با شخص مالک قرارداد را امضا کنید؛ با این حال اگر به هر دلیلی مجبور شدید، با وکیل فروشنده قرارداد امضا کنید، چند نکته را رعایت کنید:
وکالتنامه باید توسط دفتر های اسناد رسمی معتبر و یا سفارت خانه ها ثبت شده و مهمور به مهر برجسته باشد. وکالتنامه ای که توسط خود شخص نوشته شده باشد، فاقد اعتبار است. برای درک بیشتر، شخصی در یک صفحه با دست خط خود بنویسد، فلانی وکیل متخصص امور ملکی من است و حق فروش ملک من را دارد، این برگه قابل استناد نیست و نمی توان آن را به عنوان وکالتنامه تلقی نمود.

الزام به فک رهن

الزام به فک رهن

یکی از مشکلاتی که به تبع خرید و فروش ملک، خریداران را با مشکل مواجه می‌کند، خودداری فروشندگان از حضور در دفتر خانه و تنظیم سند رسمی انتقال است. امروزه یکی از شایع ‌ترین دعاوی در باب املاک، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی است. بر این اساس خریداران ملک، می‌بایست با مقررات آن آشنا باشد.

هر گاه عقد با جمع بودن شرایط مقرر در ماده (190) قانون مدنی منعقد و موضوع قرارداد به خواهان منتقل شود و تعهداتی بر طبق قانون واقع شده باشد، مطابق اصل صحت و لزوم و نیروی الزام آور قراردادها بین متعاملین و قائم‌مقام آنها لازم الاتباع است. مگر این که قرارداد مزبور به تراضی اقاله‌، یا به موجب قانون فسخ گردد.

الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی

الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی

به‌صورت کلی قرارداد های کار به یکی از این دلایل از کار افتادگی کلی کارگر، بازنشستگی کارگر، فوت کارگر، انقضای مدت قرارداد در قرارداد های موقت و عدم تمدید آن، پایان کار در قرارداد های کار معین و یا استعفای کارگر اختتام می‌یابند یا فسخ می‌شوند.

در هنگام بیماری و غیبت موقتی کارگر از کار، قرارداد کار به حالت تعلیق درخواهد آمد. کارگر در مدت زمان درمان، غرامت دستمزد خواهد گرفت. در صورت از کار افتاده شدن کارگر نیز، کارفرما موظف است مطابق قوانین مربوطه، مستمری وی را محاسبه و پرداخت نماید.

الزام به اخذ پایان کار

الزام به اخذ پایان کار

یکی از مشکلات حقوقی که خیلی از شهروندان با آن درگیر هستند، دعاوی مربوط به چک است.

در پاسخ به این سوال که چک چیست، می توان گفت، مطابق با ماده (310) قانون تجارت «‌چک نوشته‌ ای است که به موجب آن صادر کننده وجوهی را که نزد محال علیه دارد، کلاً یا بعضاً مسترد و یا به دیگری واگذار می نماید».

منظور از دارنده چک، اولین کسی است که چک را به بانک ارائه و به نام وی گواهی ‌نامه عدم پرداخت صادر شده است. اصل بر این است که چک به روز می‌باشد و اگر صادر کننده چک، ذیر امضاء خویش تاریخ درج نکرده باشد، باید اثبات نماید که چک مدت دار صادر گردیده است.

الزام به تنظیم سند

الزام به تنظیم سند

عنوان “وکیل خانواده یا وکیل طلاق؟”، صرفاً به این جهت انتخاب شد که گفته شود، هدف وکیل خانواده باید سعی در “وصل و وصال” زوجین باشد اما اگر نهایتا موکل تقاضای طلاق نمود، وکیل دادگستری می بایست بهترین و سریع ترین مسیر را برای طلاق در پیش گیرد.

طولانی شدن پروسه طلاق، غالباً، جسم و روان خواهان طلاق را آزرده تر خواهد ساخت. مقاومت در برابر طلاق اگر صرفا برای اذیت و آزار طرف مقابل باشد، آسیب ها و هزینه هایش برای دو طرف بیشتر خواهد بود. البته در طلاق، معمولا زوجه (زن) رنج و آسیب بیشتری متحمل می گردد. اگر هم فرزند داشته باشند که این خود مصیبتی بزرگ است زیرا آسیب های طلاق والدین برای فرزندان چندین برابر است.

1. با احترام به تخصصی شدن فعالیت های حقوقی و تلاش در جهت رفع نیاز های حقوقی جامعه و در راستای بهبود سطح کیفیت خدمات در زمینه مسائل حقوقی مربوط به املاک و اراضی ـ اسناد تجاری ـ قرارداد نویسی و پرونده های کیفری جرایم علیه اموال و مالکیت ، پر قدرت و پرتلاش در کنار شما عزیزان هستیم.

2. ارائه مشاوره و پذیرش وکالت و انجام کلیه مراحل پیش قراردادی ـ انعقاد ـ استمرار ـ ختم قراردادها ـ ارائه مشاوره حقوقی در خصوص چگونگی پرداخت ( قیمت و تعدیل) ـ جرایم دیرکرد عدم انجام تعهدات قراردادی

3. با توجه به اهمیت اصلی قرارداد نویسی بر آن شدیم که جهت به حداکثر رساندن منافع شما عزیزان در قراردادهایی که منعقد مینمایید، با تهیه پیش نویس در سطوح مختلف داخلی و بین المللی از حقوق شما دفاع گنیم.

درخواست ارزیابی پرونده رایگان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است.

تماس سریع با ما
شروع گفتگو
1
💬 گفتگو
سلام 👋
چطور میتونم کمکتون کنم؟